6278898-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278898-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278898-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6278898-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.734 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6278898-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1529 pcs |
| Tietolomake | 6278898 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1529-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6278898-7: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6278895-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - Varastossa:
1611
- Osa#:
6278900-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 3M1 - Varastossa:
2132
- Osa#:
6278896-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
1813
- Osa#:
6278899-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
1660
- Osa#:
6278895-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ - Varastossa:
1494
- Osa#:
6278896-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
1725
- Osa#:
6278900-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - Varastossa:
2213
- Osa#:
6278897-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 1M1 - Varastossa:
1883
- Osa#:
6278895-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 7M1 - Varastossa:
1815
- Osa#:
62789-671111CLF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
CONN BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - Varastossa:
4050
- Osa#:
6278899-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
2037
- Osa#:
6278898-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - Varastossa:
1895
- Osa#:
6278897-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 RIS SC MTRJ 2M1 - Varastossa:
2084
- Osa#:
6278901-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 1M1 - Varastossa:
2233
- Osa#:
6278897-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5 OFNR SC DUP-MTRJ - Varastossa:
1512
- Osa#:
6278900-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 8M1 - Varastossa:
1542
- Osa#:
6278900-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ - Varastossa:
1609
- Osa#:
6278898-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 2M1 - Varastossa:
2331
- Osa#:
62789-671111ALF - valmistajat:
Amphenol FCI - Kuvaus:
CONN FFC BOTTOM 67POS 0.30MM R/A - Varastossa:
5394
- Osa#:
6278899-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
2144

