6278879-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278879-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278879-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6278879-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.281 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6278879-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2430 pcs |
| Tietolomake | 6278879 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Green |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2430-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6278879-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6278878-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Varastossa:
2129
- Osa#:
6278880-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Varastossa:
1594
- Osa#:
6278878-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Varastossa:
1910
- Osa#:
6278879-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Varastossa:
1874
- Osa#:
6278877-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Varastossa:
1934
- Osa#:
6278876-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 3M1 - Varastossa:
2218
- Osa#:
6278881-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 2M1 - Varastossa:
1863
- Osa#:
6278877-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 5M1 - Varastossa:
1952
- Osa#:
6278876-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 5M1 - Varastossa:
1858
- Osa#:
6278876-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50.125UM RIS MTRJ 2M1 - Varastossa:
2168
- Osa#:
6278881-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 5M1 - Varastossa:
1597
- Osa#:
6278878-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Varastossa:
2676
- Osa#:
6278877-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 1M1 - Varastossa:
2175
- Osa#:
6278877-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Varastossa:
2090
- Osa#:
6278879-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Varastossa:
2062
- Osa#:
6278879-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Varastossa:
1956
- Osa#:
6278880-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 3M1 - Varastossa:
2043
- Osa#:
6278881-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 3M1 - Varastossa:
1993
- Osa#:
6278880-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 2M1 - Varastossa:
2505
- Osa#:
6278881-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 1M1 - Varastossa:
2508

