6278199-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278199-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6278199-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6278199-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A, ST TO MT-RJ 1M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.543 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6278199-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A, ST TO MT-RJ 1M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2650 pcs |
| Tietolomake | 6278199 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2650-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6278199-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6278298-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST SM 1M1 - Varastossa:
3097
- Osa#:
6278127-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC SIMPLX/MT-RJ 7M1 C/A - Varastossa:
2398
- Osa#:
6278298-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST SM 2M1 - Varastossa:
3435
- Osa#:
6278207-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY ST ZIPCORD 50/125 5M - Varastossa:
3715
- Osa#:
6278140121 - valmistajat:
Fair-Rite Products Corp. - Kuvaus:
78 RM CORE SET - Varastossa:
200220
- Osa#:
6278128-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MTRJ-MTRJ 50/125 LSZH 7M - Varastossa:
2208
- Osa#:
6278127-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC SIMPLX/MT-RJ 5M1 C/A - Varastossa:
2766
- Osa#:
6278127-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA FO 50 MTRJ-SC SIMPLEX - Varastossa:
2650
- Osa#:
6278309-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STRAIN RELIEF FOR SC CONNECTORS - Varastossa:
84927
- Osa#:
6278298-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST SM 3M1 - Varastossa:
2684
- Osa#:
6278128-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ/MT-RJ 6M1 C/A - Varastossa:
2357
- Osa#:
6278298-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST SM 5M1 - Varastossa:
2540
- Osa#:
6278309-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STRAIN RELIEF FOR SC CONNECTORS - Varastossa:
128383
- Osa#:
6278128-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ/MT-RJ 2M1 C/A - Varastossa:
3108
- Osa#:
6278180121 - valmistajat:
Fair-Rite Products Corp. - Kuvaus:
78 RM CORE SET - Varastossa:
194852
- Osa#:
6278230121 - valmistajat:
Fair-Rite Products Corp. - Kuvaus:
78 RM CORE SET - Varastossa:
173359
- Osa#:
6278280121 - valmistajat:
Fair-Rite Products Corp. - Kuvaus:
78 RM CORE SET - Varastossa:
84376
- Osa#:
6278199-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A, ST TO MT-RJ 5M1 - Varastossa:
2733
- Osa#:
6278128-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ/MT-RJ 4M1 C/A - Varastossa:
2905
- Osa#:
6278128-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ/MT-RJ 1M1 C/A - Varastossa:
3305

