6-6754272-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6-6754272-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6-6754272-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6-6754272-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $819.938 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6-6754272-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 45 pcs |
| Tietolomake | Secure Fiber Optic Catalog |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 610.0' (185.9m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 1.10dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO Secure To MPO Secure 62.5/125 610.0' (185.9m) |
| Color - Liittimet | Yellow |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.30" (7.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO Secure |
| 1. Liitin | MPO Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 45-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6-6754272-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6-6754272-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
38
- Osa#:
6-6754272-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
39
- Osa#:
6-66504-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 20-24AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
287854
- Osa#:
6-66461-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 3WIREWRP POST 30GOLD - Varastossa:
73085
- Osa#:
6-6754272-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
38
- Osa#:
6-66504-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 20-24AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
5436
- Osa#:
6-66505-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 24-28AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
5412
- Osa#:
6-6754272-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
42
- Osa#:
6-66461-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 2WIREWRP POST 30GOLD - Varastossa:
84215
- Osa#:
6-683403-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ANVIL, COMB.(.042) - Varastossa:
476
- Osa#:
6-66507-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 24-28AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
5728
- Osa#:
6-6754272-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
43
- Osa#:
6-6754272-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
36
- Osa#:
6-66506-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
343939
- Osa#:
6-6754272-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
33
- Osa#:
6-66506-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
5339
- Osa#:
6-6754272-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
41
- Osa#:
6-683403-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ANVIL, COMBINATION - Varastossa:
432
- Osa#:
6-66505-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 24-28AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
250626
- Osa#:
6-6754272-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
38

