6-6435070-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6-6435070-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6-6435070-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6-6435070-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6-6435070-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5765 pcs |
| Tietolomake | 6435070 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 45dB |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 975.0' (297.2m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.96dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 975.0' (297.2m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.31" (7.8mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5765-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6-6435070-9: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6-6437132-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 7POS 1.27MM 3" - Varastossa:
85539
- Osa#:
6-6437141-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 18POS 2.54MM 2.5" - Varastossa:
55493
- Osa#:
6-6435070-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
5861
- Osa#:
6-6437130-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 10POS 1.27MM 1" - Varastossa:
80581
- Osa#:
6-6435070-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
65
- Osa#:
6-6437146-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 16POS 2.54MM 5" - Varastossa:
27676
- Osa#:
6-6437146-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 15POS 2.54MM 5" - Varastossa:
34031
- Osa#:
6-6437020-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FSKT IDC S 16 30AU - Varastossa:
5212
- Osa#:
6-6437134-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 4POS 2.54MM 0.5" - Varastossa:
136872
- Osa#:
6-6435029-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
20
- Osa#:
6-6435070-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM 12F OFNP MPO - Varastossa:
4387
- Osa#:
6-6435070-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
4575
- Osa#:
6-6435070-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
68
- Osa#:
6-6435070-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
5203
- Osa#:
6-6437269-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN EDGE DUAL FMALE 40POS 0.100 - Varastossa:
13086
- Osa#:
6-6435070-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM 12F OFNP MPO - Varastossa:
5984
- Osa#:
6-6435070-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
5394
- Osa#:
6-6437144-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 8POS 2.54MM 3" - Varastossa:
60250
- Osa#:
6-6437131-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 23POS 1.27MM 2" - Varastossa:
85263
- Osa#:
6-6435070-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
4890

