6-6435025-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6-6435025-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 6-6435025-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 6-6435025-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5 24F OFNP MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,852.913 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 6-6435025-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5 24F OFNP MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 19 pcs |
| Tietolomake | 6435025 Drawing |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 908.8' (277.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 1.16dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 908.8' (277.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.53" (13.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 19-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 6-6435025-6: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
6-6435024-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
38
- Osa#:
6-6435025-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
18
- Osa#:
6-6435028-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 50 12F OFNP MPO - Varastossa:
48
- Osa#:
6-6435025-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Varastossa:
18
- Osa#:
6-6435028-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
52
- Osa#:
6-6435028-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
40
- Osa#:
6-6435024-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
34
- Osa#:
6-6435024-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
41
- Osa#:
6-6435024-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
38
- Osa#:
6-6435025-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
16
- Osa#:
6-6435025-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
20
- Osa#:
6-6435028-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
50
- Osa#:
6-6435025-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
20
- Osa#:
6-6435025-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
16
- Osa#:
6-6435028-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
42
- Osa#:
6-6435025-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
20
- Osa#:
6-6435028-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
43
- Osa#:
6-6435025-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
22
- Osa#:
6-6435028-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 50 12F OFNP MPO - Varastossa:
43
- Osa#:
6-6435025-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
18

