5492249-8
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5492249-8 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5492249-8 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5492249-8 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5492249-8 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125UM LDD SC(NG) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4213 pcs |
| Tietolomake | 5492249 |
| Tuotekuva | 5492249-8.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 26.2' (8.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 26.2' (8.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4213-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 5492249-8: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
5492231-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
5132
- Osa#:
5492250-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST 3M1 - Varastossa:
5034
- Osa#:
5492250-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST 1M1 - Varastossa:
5095
- Osa#:
5492221-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - Varastossa:
4628
- Osa#:
5492249-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) 1M1 - Varastossa:
5923
- Osa#:
5492362-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
167
- Osa#:
5492363-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
193
- Osa#:
5492231-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
4544
- Osa#:
5492250-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST - Varastossa:
4412
- Osa#:
5492363-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
205
- Osa#:
5492249-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - Varastossa:
5915
- Osa#:
5492250-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SCC(NG)/ST - Varastossa:
4599
- Osa#:
5492221-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - Varastossa:
4946
- Osa#:
5492362-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
198
- Osa#:
5492231-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
4257
- Osa#:
5492221-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - Varastossa:
5658
- Osa#:
5492250-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST - Varastossa:
4394
- Osa#:
5492231-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
5537
- Osa#:
5492250-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC(NG)/ST 5M1 - Varastossa:
5065
- Osa#:
5492249-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) 3M1 - Varastossa:
4160
