5492187-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5492187-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5492187-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5492187-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA SM LDS FCAPC-FCAPC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.646 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5492187-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA SM LDS FCAPC-FCAPC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2277 pcs |
| Tietolomake | 5492187 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 65dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic FC/APC To FC/APC 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | FC/APC |
| 1. Liitin | FC/APC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2277-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 5492187-7: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
5492191-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2914
- Osa#:
5492123-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Varastossa:
28494
- Osa#:
5492123-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Varastossa:
17808
- Osa#:
5492123-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Varastossa:
29322
- Osa#:
5492191-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2958
- Osa#:
5492193-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - Varastossa:
4845
- Osa#:
5492105-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A MPO-MPO 12 FIBER 492.1 FT - Varastossa:
41
- Osa#:
5492221-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - Varastossa:
4628
- Osa#:
5492221-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - Varastossa:
5658
- Osa#:
5492191-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
3057
- Osa#:
5492191-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2766
- Osa#:
5492170-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 2M - Varastossa:
11047
- Osa#:
5492170-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 1M - Varastossa:
8932
- Osa#:
5492187-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - Varastossa:
2825
- Osa#:
5492170-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
PIGTAIL,MM 62.5/125 SC 3M - Varastossa:
7896
- Osa#:
5492105-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MPO-MPO 12 FIBER 164.0 FT - Varastossa:
103
- Osa#:
5492221-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FERRULE KIT FOR MPO CONNECTORS - Varastossa:
4946
- Osa#:
5492187-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - Varastossa:
2587
- Osa#:
5492191-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2288
- Osa#:
5492191-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2420

