5349573-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5349573-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5349573-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5349573-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5349573-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5735 pcs |
| Tietolomake | 5349573 Drawing |
| Tuotekuva | 5349573-1.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | LSZH |
| Muut nimet | 5349573-1-ND 53495731 A105074 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.10" (2.5mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST |
| 1. Liitin | ST |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5735-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 5349573-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
5349573-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
5213
- Osa#:
5349577-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 SMPLX 2.5MM SC/PC-SC/PC - Varastossa:
5500
- Osa#:
53481-1409 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
CONN PLUG 140POS VERT .635MM SMD - Varastossa:
6025
- Osa#:
5349580-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - Varastossa:
1805
- Osa#:
53490-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN TERM FOIL SHIELD - Varastossa:
4899
- Osa#:
534813-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HDI PIN ASSY 2 ROW 70 POS - Varastossa:
4295
- Osa#:
5347UE 0081000 - valmistajat:
Belden - Kuvaus:
CBL 9PR 18AWG FRPVC - Varastossa:
88
- Osa#:
5349565-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC4M - Varastossa:
2439
- Osa#:
5349580-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - Varastossa:
1918
- Osa#:
5349565-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - Varastossa:
2211
- Osa#:
534972-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 30POS .100 VERT DUAL - Varastossa:
4515
- Osa#:
5349565-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - Varastossa:
2367
- Osa#:
5349580-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - Varastossa:
2688
- Osa#:
5349573-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
4844
- Osa#:
534956-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
100 MODII 2PC HDR HSG DR SHRD - Varastossa:
42241
- Osa#:
5349565-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC - Varastossa:
2310
- Osa#:
5349573-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
3993
- Osa#:
5349573-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
5701
- Osa#:
534763-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
HDI 25 PIN EXT KEY PASSIVATED - Varastossa:
3902
- Osa#:
5349573-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
6065
