504958-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 504958-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 504958-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 504958-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSEM FIBER SC-ST 3 METER |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 504958-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSEM FIBER SC-ST 3 METER |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4230 pcs |
| Tietolomake | 504958 |
| Tuotekuva | 504958-3.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Muut nimet | A11DBC-0203D |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 9.8' (3.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS non-compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4230-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 504958-3: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
504970-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 5 METER - Varastossa:
5603
- Osa#:
504970-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 1 METER - Varastossa:
5664
- Osa#:
504862-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
POLISHING PUCK BNC/FC/STC CONN - Varastossa:
3089
- Osa#:
504958-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 1 METER - Varastossa:
4370
- Osa#:
504971-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 1 METER - Varastossa:
4566
- Osa#:
504970-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 3 METER - Varastossa:
4388
- Osa#:
504969-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY SC TO SC 10M - Varastossa:
4894
- Osa#:
504970-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 2 METER - Varastossa:
5419
- Osa#:
504969-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125UM LDD,ZIP SC DUP - Varastossa:
4474
- Osa#:
504958-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 2 METER - Varastossa:
4030
- Osa#:
504954-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MOUNT BRACKET FOR LIGHTRAY MPX - Varastossa:
2045
- Osa#:
5048007001 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
EMI SUPPRESSION SHT STND - Varastossa:
1373
- Osa#:
504932-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Varastossa:
3965
- Osa#:
504970-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 10METER - Varastossa:
4088
- Osa#:
504958-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 5 METER - Varastossa:
6044
- Osa#:
504958-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-ST 10METER - Varastossa:
5962
- Osa#:
504928-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG DUPLX 125UM - Varastossa:
4103
- Osa#:
504927-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG DUPLX 125UM - Varastossa:
4356
- Osa#:
5048007003 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
EMI SUPPRESSION SHTREFLOW - Varastossa:
976

