5-6435025-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5-6435025-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5-6435025-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5-6435025-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,24F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,220.68 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5-6435025-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,24F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 28 pcs |
| Tietolomake | 6435025 Drawing |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 554.5' (169.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 1.00dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 554.5' (169.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.53" (13.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 28-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 5-6435025-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
5-6435025-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Varastossa:
32
- Osa#:
5-6435024-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
63
- Osa#:
5-6435028-0 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 50 12F OFNP MPO - Varastossa:
61
- Osa#:
5-6435024-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
43
- Osa#:
5-6435025-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Varastossa:
26
- Osa#:
5-6435025-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Varastossa:
23
- Osa#:
5-6435025-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
28
- Osa#:
5-6435024-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
54
- Osa#:
5-6435024-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
62
- Osa#:
5-6435025-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
26
- Osa#:
5-6435024-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
52
- Osa#:
5-6435025-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
24
- Osa#:
5-6435024-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
52
- Osa#:
5-6435024-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
56
- Osa#:
5-6435025-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Varastossa:
28
- Osa#:
5-6435025-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
22
- Osa#:
5-6435025-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
22
- Osa#:
5-6435028-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
56
- Osa#:
5-6435028-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
70
- Osa#:
5-6435024-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
59

