5-6435024-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5-6435024-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 5-6435024-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 5-6435024-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $561.697 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 5-6435024-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,62.5,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 63 pcs |
| Tietolomake | 6435024 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 528.2' (161.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.99dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 528.2' (161.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.24" (6.2mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 63-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 5-6435024-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
5-6435024-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
59
- Osa#:
5-6435024-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
43
- Osa#:
5-641439-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 PST CON ASSY LF - Varastossa:
27773
- Osa#:
5-641524-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 POST CON ASSY LF - Varastossa:
25978
- Osa#:
5-641335-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MOD PLUG 6P4C UNSHIELDED - Varastossa:
4766
- Osa#:
5-6435025-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
28
- Osa#:
5-641436-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 CONN ASSY LF - Varastossa:
23402
- Osa#:
5-6435025-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 24F OFNP MPO - Varastossa:
32
- Osa#:
5-641522-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 PST CON ASSY ORNG - Varastossa:
24860
- Osa#:
5-6435024-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
70
- Osa#:
5-641438-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 PSTD CONN ASSY WHT - Varastossa:
46756
- Osa#:
5-6435024-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
56
- Osa#:
5-6435025-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,24F,OFNP,MPO - Varastossa:
28
- Osa#:
5-6435024-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
54
- Osa#:
5-641435-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 CONN ASY ORNG - Varastossa:
35621
- Osa#:
5-6435024-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
62
- Osa#:
5-6435024-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
52
- Osa#:
5-641437-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
24P MTA156 PSTD CONN ASSY RED - Varastossa:
24351
- Osa#:
5-641337-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MOD PLUG 6P6C UNSHIELDED - Varastossa:
4190
- Osa#:
5-6435024-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
52

