3-6754411-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-6754411-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-6754411-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3-6754411-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,XG,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $41.329 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3-6754411-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,XG,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 880 pcs |
| Tietolomake | 6754411 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 105.0' (32.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.55dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 105.0' (32.0m) |
| Color - Liittimet | Yellow |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 880-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 3-6754411-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3-6754410-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
735
- Osa#:
3-6754411-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
938
- Osa#:
3-6754411-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
848
- Osa#:
3-6754412-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
806
- Osa#:
3-6754411-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
848
- Osa#:
3-6754412-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
775
- Osa#:
3-6754411-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
805
- Osa#:
3-6754411-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
777
- Osa#:
3-6754411-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
785
- Osa#:
3-6754411-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
767
- Osa#:
3-6754411-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
941
- Osa#:
3-6754411-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
816
- Osa#:
3-6754410-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
842
- Osa#:
3-6754410-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
825
- Osa#:
3-6754410-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
796
- Osa#:
3-6754410-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
733
- Osa#:
3-6754410-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
813
- Osa#:
3-6754410-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
878
- Osa#:
3-6754410-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
866
- Osa#:
3-6754412-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
949

