3-6435070-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-6435070-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-6435070-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3-6435070-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $372.174 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3-6435070-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,SM,12F,OFNP,MPO |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 93 pcs |
| Tietolomake | 6435070 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 45dB |
| Arvioinnit | OFNP, OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 390.0' (118.9m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.83dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Plenum, Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 390.0' (118.9m) |
| Color - Liittimet | Green |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.31" (7.8mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 93-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 3-6435070-9: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3-6437151-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 25POS 1.91MM 2" - Varastossa:
64864
- Osa#:
3-6435070-7 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
109
- Osa#:
3-6437158-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP JUMPR 1.27MM 3" - Varastossa:
1863262
- Osa#:
3-6435070-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
99
- Osa#:
3-6435070-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
4171
- Osa#:
3-643588-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 9POS 24AWG MTA-100 - Varastossa:
5977
- Osa#:
3-6437006-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 50POS .100 PCB IDC - Varastossa:
4865
- Osa#:
3-6435070-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
6048
- Osa#:
3-6435070-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
5807
- Osa#:
3-6435029-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 50 24F OFNP MPO - Varastossa:
38
- Osa#:
3-6435070-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM 12F OFNP MPO - Varastossa:
5316
- Osa#:
3-6437132-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 18POS 1.27MM 3.5" - Varastossa:
54716
- Osa#:
3-6437132-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 7POS 1.27MM 3.5" - Varastossa:
65625
- Osa#:
3-6437132-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 26POS 1.27MM 3.5" - Varastossa:
37078
- Osa#:
3-6435070-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 12FIB SM MPO-MPO - Varastossa:
5287
- Osa#:
3-6437021-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FSKT IDC S 34 30AU - Varastossa:
14391
- Osa#:
3-6435070-8 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA SM 12F OFNP MPO - Varastossa:
89
- Osa#:
3-643586-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 7POS 24AWG MTA-100 - Varastossa:
94102
- Osa#:
3-6435070-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA SM 12F OFNP MPO - Varastossa:
105
- Osa#:
3-6437125-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE FLXSTRP 20POS 2.54MM 2.75" - Varastossa:
47105

