3-5504969-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-5504969-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-5504969-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3-5504969-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 50/125UM LFF ZIP SC DUP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3-5504969-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 50/125UM LFF ZIP SC DUP |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4572 pcs |
| Tietolomake | 5504969 |
| Tuotekuva | 3-5504969-0.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 42.7' (13.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 42.7' (13.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4572-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 3-5504969-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
DC1969A-B - valmistajat:
ADI (Analog Devices, Inc.) - Kuvaus:
BOARD EVAL FOR LTC4120 - Varastossa:
4129
