3-1906014-9
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-1906014-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-1906014-9 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3-1906014-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $40.221 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3-1906014-9 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 801 pcs |
| Tietolomake | 1906014 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 128.0' (39.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.55dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 128.0' (39.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Yellow |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 801-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 3-1906014-9: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3-1906015-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
862
- Osa#:
3-1906014-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1024
- Osa#:
3-1906015-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
1059
- Osa#:
3-1906014-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1070
- Osa#:
3-1906014-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
971
- Osa#:
3-1906015-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
1186
- Osa#:
3-1906013-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
925
- Osa#:
3-1906014-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
999
- Osa#:
3-1906015-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
996
- Osa#:
3-1906014-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1101
- Osa#:
3-1906014-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1055
- Osa#:
3-1906014-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
900
- Osa#:
3-1906014-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
974
- Osa#:
3-1906015-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
909
- Osa#:
3-1906015-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
1061
- Osa#:
3-1906014-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1088
- Osa#:
3-1906015-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
901
- Osa#:
3-1906015-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
996
- Osa#:
3-1906015-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
785
- Osa#:
3-1906015-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC GRN - Varastossa:
843

