3-1906013-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-1906013-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 3-1906013-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 3-1906013-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $33.455 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 3-1906013-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 993 pcs |
| Tietolomake | 1906013 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 105.0' (32.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.54dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 50/125 105.0' (32.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Blue |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 993-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 3-1906013-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
3-1906012-8 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
921
- Osa#:
3-1906013-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
925
- Osa#:
3-1906014-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1101
- Osa#:
3-1906013-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
988
- Osa#:
3-1906013-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1071
- Osa#:
3-1906012-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
1028
- Osa#:
3-1906013-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
753
- Osa#:
3-1906014-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1070
- Osa#:
3-1906013-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1247
- Osa#:
3-1906013-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
896
- Osa#:
3-1906013-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1027
- Osa#:
3-1906012-5 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
808
- Osa#:
3-1906012-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
992
- Osa#:
3-1906014-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1088
- Osa#:
3-1906012-4 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
1115
- Osa#:
3-1906013-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
828
- Osa#:
3-1906012-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
871
- Osa#:
3-1906012-7 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
819
- Osa#:
3-1906012-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC RED - Varastossa:
878
- Osa#:
3-1906013-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2.0MM OFNR 50/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1000

