2-6693182-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6693182-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6693182-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $411.461 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-6693182-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CONN CABLE ASSY MPO-MPO 100M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 94 pcs |
| Tietolomake | 6693182 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 328.1' (100.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.65dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 328.1' (100.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 94-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-6693182-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-66506-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
4719
- Osa#:
2-6693182-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 40M - Varastossa:
176
- Osa#:
2-6693182-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 60M - Varastossa:
136
- Osa#:
2-6754272-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
90
- Osa#:
2-66740-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 12-16AWG TIN CRIMP - Varastossa:
35247
- Osa#:
2-66740-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 12-16AWG TIN CRIMP - Varastossa:
22673
- Osa#:
2-6754272-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 62.5 12F OFNP MPO - Varastossa:
98
- Osa#:
2-66730-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN TYPE VI POSTED - Varastossa:
5130
- Osa#:
2-6693182-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 200M - Varastossa:
39
- Osa#:
2-66507-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 28-24AWG 50GOLD - Varastossa:
374377
- Osa#:
2-66506-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 20-24AWG GOLD CRIMP - Varastossa:
4369
- Osa#:
2-6754272-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
95
- Osa#:
2-6754272-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
74
- Osa#:
2-6754272-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,12F,OFNP,MPO - Varastossa:
82
- Osa#:
2-6693182-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 300M - Varastossa:
32
- Osa#:
2-672485-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STDSPAEMPR110F K - Varastossa:
10
- Osa#:
2-66741-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP - Varastossa:
20271
- Osa#:
2-66741-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SOCKET 10AWG TIN CRIMP - Varastossa:
40645
- Osa#:
2-6693182-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CABLE ASSY MPO-MPO 20M - Varastossa:
250
- Osa#:
2-66507-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PIN 24-28AWG CRIMP GOLD - Varastossa:
414151

