2-6374611-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6374611-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6374611-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-6374611-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.249 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-6374611-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A 2.0MM SM LC-SC 20M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4887 pcs |
| Tietolomake | 6374611 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 55dB |
| Arvioinnit | PVDF |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 65.6' (20.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.21dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Low Smoke |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To SC 65.6' (20.0m) |
| Color - Liittimet | White |
| Color - Cable | White |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4887-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-6374611-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-6339191-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - Varastossa:
21101
- Osa#:
2-6374613-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 25M - Varastossa:
1169
- Osa#:
2-6278900-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - Varastossa:
1187
- Osa#:
2-6374611-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 2.0MM SM LC-SC 25M1 - Varastossa:
5284
- Osa#:
2-6368011-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STK MJ,2X1,SHLD,-/-/G/Y LEDS - Varastossa:
8882
- Osa#:
2-6374039-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125, PLNM ZIP, SC 20 - Varastossa:
4937
- Osa#:
2-6374647-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-LC - Varastossa:
1441
- Osa#:
2-6339191-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED - Varastossa:
28532
- Osa#:
2-6374109-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125 1.6MM LC 26M - Varastossa:
2495
- Osa#:
2-6278900-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-ST - Varastossa:
1092
- Osa#:
2-6374646-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - Varastossa:
1270
- Osa#:
2-6374613-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC-SC DUP 50/125 MM 22M - Varastossa:
1564
- Osa#:
2-6278901-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 20M - Varastossa:
1139
- Osa#:
2-6368144-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MOD JACK COMBO R/A SHLD - Varastossa:
5627
- Osa#:
2-6374646-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - Varastossa:
1483
- Osa#:
2-6278901-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM,ZIPST,MTRJ 15M - Varastossa:
1117
- Osa#:
2-6374615-5 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A LC-SC 62.5/125,2.0MM 25M - Varastossa:
1179
- Osa#:
2-6374645-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 20M1 - Varastossa:
1410
- Osa#:
2-6374645-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC SM OFNR 25M1 - Varastossa:
1419
- Osa#:
2-6374647-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 20M1 - Varastossa:
1603

