2-6278884-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6278884-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6278884-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-6278884-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,50,MTRJ-ST |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $31.185 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-6278884-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,50,MTRJ-ST |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1049 pcs |
| Tietolomake | 6278884 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 65.6' (20.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ Secure 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Liittimet | Blue |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1049-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278884-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-6278893-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 4M1 - Varastossa:
1068
- Osa#:
2-6278894-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
1102
- Osa#:
2-6278895-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-SC - Varastossa:
942
- Osa#:
2-6278881-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 20M1 - Varastossa:
1006
- Osa#:
2-6278892-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - Varastossa:
1253
- Osa#:
2-6278892-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - Varastossa:
997
- Osa#:
2-6278879-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 20M1 - Varastossa:
1003
- Osa#:
2-6278890-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - Varastossa:
889
- Osa#:
2-6278890-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - Varastossa:
1161
- Osa#:
2-6278879-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 25M1 - Varastossa:
951
- Osa#:
2-6278878-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 20M1 - Varastossa:
1233
- Osa#:
2-6278878-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 25M1 - Varastossa:
1048
- Osa#:
2-6278880-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-SC - Varastossa:
959
- Osa#:
2-6278880-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM RIS MTRJ 20M1 - Varastossa:
1213
- Osa#:
2-6278883-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
1157
- Osa#:
2-6278883-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 50/125UM SIM MTRJ 20M1 - Varastossa:
1092
- Osa#:
2-6278884-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
1051
- Osa#:
2-6278893-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 62.5/125UM LSZH MTRJ 20M1 - Varastossa:
1089
- Osa#:
2-6278881-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
1096
- Osa#:
2-6278891-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,62.5,MTRJ-MTRJ - Varastossa:
1099

