2-6278126-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6278126-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-6278126-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-6278126-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/ASM,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $26.249 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-6278126-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/ASM,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1184 pcs |
| Tietolomake | 6278126 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 65.6' (20.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1184-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-6278126-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-6278032-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1482
- Osa#:
2-6278033-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,MTRJ-MTRJ - Varastossa:
1894
- Osa#:
2-6278127-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-SC - Varastossa:
1277
- Osa#:
2-6278128-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ/MT-RJ 20M1 C/A - Varastossa:
1681
- Osa#:
2-6278032-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1233
- Osa#:
2-6278207-0 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A, 50/125LDD, ST/ST,20M1 - Varastossa:
1319
- Osa#:
2-6278032-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1177
- Osa#:
2-6278207-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A, 50/125LDD, ST/ST,25M1 - Varastossa:
1185
- Osa#:
2-6278126-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/ASM,MTRJ-SC - Varastossa:
1177
- Osa#:
2-6278032-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1530
- Osa#:
2-6278199-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
1465
- Osa#:
2-6278199-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
1606
- Osa#:
2-6278032-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1683
- Osa#:
2-6278033-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - Varastossa:
1775
- Osa#:
2-6278032-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
1454
- Osa#:
2-6278127-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC SIMPLX/MT-RJ 20M1 C/A - Varastossa:
1750
- Osa#:
2-6278298-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,MTRJ-ST - Varastossa:
1994
- Osa#:
2-6278032-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
1457
- Osa#:
2-6278032-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1637
- Osa#:
2-6278128-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-MTRJ - Varastossa:
1528

