2-5492231-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-5492231-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-5492231-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-5492231-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-5492231-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5839 pcs |
| Tietolomake | 5492231 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 65.6' (20.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.60dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic Escon To Escon 62.5/125 65.6' (20.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.19" (4.8mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | Escon |
| 1. Liitin | Escon |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5839-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-5492231-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-5492019-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDD SC DUPLEX-SC DUPLEX - Varastossa:
1237
- Osa#:
2-5492019-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDD SC DUPLEX-SC DUPLEX - Varastossa:
1253
- Osa#:
2-5492362-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
170
- Osa#:
2-5492019-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDD SC DUPLEX-SC DUPLEX - Varastossa:
1321
- Osa#:
2-5492231-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
4362
- Osa#:
2-5492187-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - Varastossa:
1641
- Osa#:
2-5492019-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,SM LDD,SC DUPLEX-SC DUPLEX - Varastossa:
1088
- Osa#:
2-5499141-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER 16POS R/A POLAR GOLD - Varastossa:
48433
- Osa#:
2-5492249-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - Varastossa:
5415
- Osa#:
2-5492191-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2150
- Osa#:
2-5492191-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
1874
- Osa#:
2-5492591-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 20M1 - Varastossa:
5598
- Osa#:
2-5499141-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER 14POS R/A POLAR GOLD - Varastossa:
49527
- Osa#:
2-5499141-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER 10POS R/A POLAR GOLD - Varastossa:
24688
- Osa#:
2-5499141-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER 20POS R/A POLAR GOLD - Varastossa:
34615
- Osa#:
2-5492019-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDD SC DUP(NG)/SC DUPNG - Varastossa:
1837
- Osa#:
2-5492362-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
198
- Osa#:
2-5492019-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDD SC DUPLEX-SC DUPLEX - Varastossa:
1113
- Osa#:
2-5492019-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDD SC DUP(NG)/SC DUPNG - Varastossa:
1782
- Osa#:
2-5492249-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC(NG) - Varastossa:
5609

