2-5349565-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-5349565-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-5349565-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-5349565-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $22.307 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-5349565-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | FOMM50 LEAD 2.5 TZ SC/PC-SC/PC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1672 pcs |
| Tietolomake | 5349565 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | LSZH |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 82.0' (25.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 82.0' (25.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.10" (2.5mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1672-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-5349565-5: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-5349580-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S TZ ST-SC DPX - Varastossa:
1349
- Osa#:
2-534237-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 25POS .100 VERT - Varastossa:
33183
- Osa#:
2-5353512-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 20POS VERT BRD-BRD - Varastossa:
64897
- Osa#:
2-5349573-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
3490
- Osa#:
2-534998-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RECEPT 40POS .100 VERT DUAL - Varastossa:
21992
- Osa#:
2-5353687-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RECPT 20POS .5MM DUAL SMT - Varastossa:
4304
- Osa#:
2-534237-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RECEPT 30POS .100 VERT AU - Varastossa:
45209
- Osa#:
2-534236-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 48POS .100 DUAL T/H AU - Varastossa:
18352
- Osa#:
2-534236-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 44POS .100 DUAL T/H AU - Varastossa:
22252
- Osa#:
2-534236-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 42POS .100 DUAL T/H AU - Varastossa:
5440
- Osa#:
2-534998-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 54POS DL VERT .100 - Varastossa:
5886
- Osa#:
2-5349573-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM62.5 LEAD 2.5S ST/PC-ST/PC - Varastossa:
3966
- Osa#:
2-534237-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
31 MODII VRT SR CE 100/115 - Varastossa:
35402
- Osa#:
2-5353515-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 20POS DL VERT 0.5MM - Varastossa:
44934
- Osa#:
2-534998-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RECEPT 50POS .100 VERT DUAL - Varastossa:
23150
- Osa#:
2-534998-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 56POS DL VERT .100 - Varastossa:
4192
- Osa#:
2-534237-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 24POS .100 VERT - Varastossa:
40119
- Osa#:
2-534237-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 22POS .100 VERT - Varastossa:
4860
- Osa#:
2-534236-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 54POS .100 DUAL T/H AU - Varastossa:
14757
- Osa#:
2-534236-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT 50POS .100 DUAL T/H AU - Varastossa:
17128

