2-1906053-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-1906053-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 2-1906053-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 2-1906053-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.924 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 2-1906053-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1033 pcs |
| Tietolomake | 1906053 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 85.3' (26.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.53dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 85.3' (26.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Yellow |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1033-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 2-1906053-6: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
2-1906054-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1204
- Osa#:
2-1906052-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
941
- Osa#:
2-1906054-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1264
- Osa#:
2-1906054-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1155
- Osa#:
2-1906052-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1080
- Osa#:
2-1906053-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1412
- Osa#:
2-1906052-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1120
- Osa#:
2-1906054-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1419
- Osa#:
2-1906053-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1088
- Osa#:
2-1906054-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1141
- Osa#:
2-1906053-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1261
- Osa#:
2-1906053-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1137
- Osa#:
2-1906053-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1332
- Osa#:
2-1906053-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1283
- Osa#:
2-1906053-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1138
- Osa#:
2-1906053-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1184
- Osa#:
2-1906052-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1188
- Osa#:
2-1906053-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1176
- Osa#:
2-1906054-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1289
- Osa#:
2-1906054-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1290

