1906054-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1906054-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1906054-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1906054-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.029 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1906054-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1985 pcs |
| Tietolomake | 1906054 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.51dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Green |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1985-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1906054-7: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1906056-2 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - Varastossa:
2038
- Osa#:
1906053-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1905
- Osa#:
1906054-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
2121
- Osa#:
1906054-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
2143
- Osa#:
1906054-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
2370
- Osa#:
1906053-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC YEL - Varastossa:
2226
- Osa#:
1906056-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA FO LC ROS LC ZIPCORD 62.5 ORN - Varastossa:
2202
- Osa#:
1906056-4 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - Varastossa:
2297
- Osa#:
1906053-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
2333
- Osa#:
1906054-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA FO LC GRN LC ZIPCORD 62.5 ORN - Varastossa:
2275
- Osa#:
1906056-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - Varastossa:
1757
- Osa#:
1906056-7 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - Varastossa:
1847
- Osa#:
1906055-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA FO LC ORNG LC ZIPCORD 62.5ORN - Varastossa:
2322
- Osa#:
1906053-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
2169
- Osa#:
1906056-5 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - Varastossa:
1820
- Osa#:
1906053-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1838
- Osa#:
1906053-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1690
- Osa#:
1906054-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1839
- Osa#:
1906054-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC GRE - Varastossa:
1831
- Osa#:
1906056-3 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC ROS LC 62.5 ORN - Varastossa:
2145

