1906051-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1906051-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1906051-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1906051-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.502 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1906051-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 2109 pcs |
| Tietolomake | 1906051 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 13.1' (4.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 13.1' (4.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 2109-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1906051-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1906048-5 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC BRN ST 62.5 ORN - Varastossa:
2038
- Osa#:
1906051-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
1970
- Osa#:
1906051-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
1643
- Osa#:
1906051-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
2222
- Osa#:
1906052-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA FO LC BLU LC ZIPCORD 62.5 ORN - Varastossa:
2312
- Osa#:
1906051-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC RED - Varastossa:
1884
- Osa#:
1906051-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
2272
- Osa#:
1906052-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
2131
- Osa#:
1906052-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1995
- Osa#:
1906048-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC BRN ST 62.5 ORN - Varastossa:
1829
- Osa#:
1906052-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
2501
- Osa#:
1906048-6 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC BRN ST 62.5 ORN - Varastossa:
2129
- Osa#:
1906051-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA FO LC RED LC ZIPCORD 62.5 ORN - Varastossa:
2551
- Osa#:
1906052-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
2189
- Osa#:
1906050-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A FO LC GRY ST ZIPCORD 62.5 - Varastossa:
2090
- Osa#:
1906049-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A FO LC AQU ST ZIPCORD 62.5 - Varastossa:
2482
- Osa#:
1906051-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
2266
- Osa#:
1906048-7 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC BRN ST 62.5 ORN - Varastossa:
1889
- Osa#:
1906048-8 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
FO C/A LC BRN ST 62.5 ORN - Varastossa:
1761
- Osa#:
1906052-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
2365

