1828875-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1828875-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1828875-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1828875-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A FO LC SEC SC BLUE 62.5 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 20 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.261 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1828875-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A FO LC SEC SC BLUE 62.5 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1916 pcs |
| Tietolomake | 1828875 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.07" (1.8mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1916-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1828875-5: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1828921 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM - Varastossa:
12682
- Osa#:
1828872-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ASSY LC-DUP/SC-DUP RED 3M - Varastossa:
1875
- Osa#:
1828875-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SEC SC BLUE 62.5 3M - Varastossa:
2008
- Osa#:
1828906 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 12POS STR 7.62MM - Varastossa:
5200
- Osa#:
1828872-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SECURE SC RED 62.5 - Varastossa:
2592
- Osa#:
1828872-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SECURE SC RED 62.5 - Varastossa:
2415
- Osa#:
1828875-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SEC SC BLUE 62.5 4M - Varastossa:
2148
- Osa#:
1828883 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM - Varastossa:
6326
- Osa#:
1828910000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 8POS VERT 5.08MM - Varastossa:
21221
- Osa#:
1828919 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 2POS VERT 7.62MM - Varastossa:
68919
- Osa#:
1828875-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SEC SC BLUE 62.5 1M - Varastossa:
2454
- Osa#:
1828875-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SEC SC BLUE 62.5 2M - Varastossa:
2372
- Osa#:
1828890000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM - Varastossa:
30510
- Osa#:
1828871-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC YLW SC 62.5 - Varastossa:
2263
- Osa#:
1828872-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SECURE SC RED 62.5 - Varastossa:
2549
- Osa#:
1828896 - valmistajat:
Phoenix Contact - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM - Varastossa:
5433
- Osa#:
1828880000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 26POS VERT 5.08MM - Varastossa:
8154
- Osa#:
1828920000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM - Varastossa:
19565
- Osa#:
1828900000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK HDR 6POS VERT 5.08MM - Varastossa:
37322
- Osa#:
1828872-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A FO LC SECURE SC RED 62.5 - Varastossa:
2434

