1499805-3
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1499805-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1499805-3 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1499805-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 3M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 1499805-3 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 3M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4353 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | AMPTrac |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 9.8' (3.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MT-RJ Secure To MT-RJ Secure 50/125 9.8' (3.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | Black |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | MT-RJ Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4353-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1499805-3: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1499805-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 1M - Varastossa:
5279
- Osa#:
1499805-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 2M - Varastossa:
5311
- Osa#:
1499688-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 8POS 7FT - Varastossa:
6834
- Osa#:
1499686-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 16POS 7FT - Varastossa:
4185
- Osa#:
1499812-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 4M - Varastossa:
4881
- Osa#:
1499812-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 7M - Varastossa:
5749
- Osa#:
1499690-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 2POS 4FT - Varastossa:
4730
- Osa#:
1499812-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 5M - Varastossa:
4394
- Osa#:
1499760000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM - Varastossa:
18169
- Osa#:
1499805-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 7M - Varastossa:
6019
- Osa#:
1499805-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 5M - Varastossa:
5844
- Osa#:
1499805-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 4M - Varastossa:
4725
- Osa#:
1499810000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 5POS STR 5.08MM - Varastossa:
13310
- Osa#:
1499812-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 2M - Varastossa:
5504
- Osa#:
1499812-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 3M - Varastossa:
4393
- Osa#:
1499686-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 16POS 4FT - Varastossa:
4475
- Osa#:
1499689-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMPTRAC I/O 2MM CABLE 6POS 4FT - Varastossa:
6001
- Osa#:
1499812-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FIB OP MTRJ-MTRJ 1M - Varastossa:
5933
- Osa#:
1499710000 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5.08MM - Varastossa:
11553
- Osa#:
1499685-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
AMPTRAC I/O 2MM - 6POS MTE 7FT - Varastossa:
5913

