1435356-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1435356-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1435356-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1435356-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 1M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1435356-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 1M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 6020 pcs |
| Tietolomake | AMPTRAC Cable Assemblies |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | AMPTrac |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFCR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 3.3' (1.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 50/125 3.3' (1.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | - |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6020-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1435356-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1435353-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 1M - Varastossa:
5092
- Osa#:
1435353-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 2M - Varastossa:
4364
- Osa#:
1435355-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 3M - Varastossa:
4840
- Osa#:
1435353-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 7M - Varastossa:
4075
- Osa#:
1435357-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 3M - Varastossa:
4315
- Osa#:
1435355-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 2M - Varastossa:
5844
- Osa#:
1435357-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 1M - Varastossa:
4896
- Osa#:
1435357-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 2M - Varastossa:
5077
- Osa#:
1435357-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 7M - Varastossa:
5710
- Osa#:
1435356-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 2M - Varastossa:
4716
- Osa#:
1435353-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 5M - Varastossa:
5034
- Osa#:
1435356-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 7M - Varastossa:
4941
- Osa#:
1435357-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC SM 5M - Varastossa:
4159
- Osa#:
1435356-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 5M - Varastossa:
4205
- Osa#:
1435355-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 1M - Varastossa:
4298
- Osa#:
1435355-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 7M - Varastossa:
5707
- Osa#:
1435356-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC XG 3M - Varastossa:
5277
- Osa#:
1435353-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/MT-RJ SM 3M - Varastossa:
5806
- Osa#:
1435355-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY MT-RJ/DUP SC 625 5M - Varastossa:
4217


