1-6828281-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6828281-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6828281-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6828281-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $24.812 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6828281-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1382 pcs |
| Tietolomake | 6828281 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Orange |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1382-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6828281-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6828317-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC DUP - Varastossa:
1319
- Osa#:
1-6828151-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - Varastossa:
1459
- Osa#:
1-6828247-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,MTRJ-SC - Varastossa:
1775
- Osa#:
1-6828151-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - Varastossa:
1376
- Osa#:
1-6828245-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - Varastossa:
2005
- Osa#:
1-6828318-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Varastossa:
1376
- Osa#:
1-6828151-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - Varastossa:
1393
- Osa#:
1-6828151-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - Varastossa:
1323
- Osa#:
1-6828247-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,SM,MTRJ-SC - Varastossa:
1621
- Osa#:
1-6828318-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Varastossa:
1331
- Osa#:
1-6828318-8 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 2.0MM RISER XG AQUA LC-SC - Varastossa:
1349
- Osa#:
1-6828151-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RIS,XG,50/125,SC DUP - Varastossa:
1598
- Osa#:
1-6828284-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Varastossa:
1384
- Osa#:
1-6828318-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Varastossa:
1471
- Osa#:
1-6828318-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 2.0MM RISER XG AQUA LC-SC - Varastossa:
1293
- Osa#:
1-6828318-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,2.0MM,RISER,XG,AQUA,LC-SC - Varastossa:
1474
- Osa#:
1-6828284-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ VI SECURE - Varastossa:
1334
- Osa#:
1-6828245-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM SC DUP-MTRJ OR. SECURE - Varastossa:
1517
- Osa#:
1-6828281-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 SC DUP-MTRJ OR SECURE - Varastossa:
1329
- Osa#:
1-679625-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SHEAR HOLDER, FRONT - Varastossa:
111

