1-6754410-7
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6754410-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6754410-7 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6754410-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,XG,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $28.084 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6754410-7 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA,XG,MTRJ-SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1083 pcs |
| Tietolomake | 6754410 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 55.8' (17.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.53dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ Secure 50/125 55.8' (17.0m) |
| Color - Liittimet | Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ Secure |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1083-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6754410-7: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6754411-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1375
- Osa#:
1-6754410-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1581
- Osa#:
1-6754410-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1698
- Osa#:
1-6754410-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1238
- Osa#:
1-6754399-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - Varastossa:
1088
- Osa#:
1-6754410-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1321
- Osa#:
1-6754410-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Varastossa:
1047
- Osa#:
1-6754411-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - Varastossa:
1016
- Osa#:
1-6754410-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1195
- Osa#:
1-6754410-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC RED - Varastossa:
1155
- Osa#:
1-6754411-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1246
- Osa#:
1-6754411-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1339
- Osa#:
1-6754411-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1541
- Osa#:
1-6754411-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1448
- Osa#:
1-6754410-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1644
- Osa#:
1-6754410-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1221
- Osa#:
1-6754399-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A, 1.8MM, ZIP OFNP, LC-LC - Varastossa:
979
- Osa#:
1-6754411-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,50/125,XG,OFNR,MTRJ-SC YEL - Varastossa:
1196
- Osa#:
1-6754411-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,XG,MTRJ-SC - Varastossa:
1100
- Osa#:
1-6754399-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,1.8MM,ZIP RIS,LC-LC(XG) - Varastossa:
1254

