1-6435027-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6435027-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6435027-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6435027-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 2 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $1,403.668 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6435027-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 26 pcs |
| Tietolomake | 6435027 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 109.9' (33.5m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.80dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Plenum, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 62.5/125 109.9' (33.5m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.83" (21.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 26-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6435027-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6435025-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
52
- Osa#:
1-6435025-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
58
- Osa#:
1-6435025-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
67
- Osa#:
1-6435025-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
66
- Osa#:
1-6435028-0 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
140
- Osa#:
1-6435027-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
21
- Osa#:
1-6435027-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
24
- Osa#:
1-6435027-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
20
- Osa#:
1-6435025-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
52
- Osa#:
1-6435028-1 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - Varastossa:
122
- Osa#:
1-6435025-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
65
- Osa#:
1-6435025-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
71
- Osa#:
1-6435027-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
20
- Osa#:
1-6435027-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
19
- Osa#:
1-6435027-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
22
- Osa#:
1-6435027-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
21
- Osa#:
1-6435025-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
66
- Osa#:
1-6435027-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
23
- Osa#:
1-6435025-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A 24FIB MPO 62.5/125 PLENUM - Varastossa:
59
- Osa#:
1-6435027-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MPO TRUNK 62.5 72FIB - Varastossa:
18

