1-6374659-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6374659-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6374659-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6374659-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $11.672 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6374659-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3196 pcs |
| Tietolomake | 6374659 Drawing |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | PVDF |
| Muut nimet | 163746590 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.21dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC To LC 62.5/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC |
| 1. Liitin | LC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3196-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6374659-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6374658-4 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 0.4M - Varastossa:
2619
- Osa#:
1-6376826-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN PLUG 12POS 0.8MM TIN SMD - Varastossa:
65057
- Osa#:
1-6374658-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 1.5M - Varastossa:
3309
- Osa#:
1-638514-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
0.64MM, 6 POSN SEALED PLUG ASSY - Varastossa:
6987
- Osa#:
1-6374658-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 6.08M - Varastossa:
2763
- Osa#:
1-6374646-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - Varastossa:
1506
- Osa#:
1-6374647-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 10M1 - Varastossa:
2276
- Osa#:
1-6374656-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 10M - Varastossa:
5367
- Osa#:
1-638514-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
0.64MM, 6 POSITION SEALED PLUG - Varastossa:
6190
- Osa#:
1-638514-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
0.64MM, 6 POSITION SEALED PLUG - Varastossa:
7431
- Osa#:
1-6374659-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 15M1 - Varastossa:
2463
- Osa#:
1-638817-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FAKRA JACK R/A 50 OHM PCB - Varastossa:
20122
- Osa#:
1-6376038-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RECEPT 12POS 0.8MM SMD TIN - Varastossa:
60107
- Osa#:
1-638008-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
040 SERIES 16 POSN CAP ASSY - Varastossa:
32048
- Osa#:
1-6374646-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNP - Varastossa:
1886
- Osa#:
1-6374647-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MTRJ TO LC MM OFNR 15M1 - Varastossa:
1884
- Osa#:
1-6374658-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 76.2M - Varastossa:
542
- Osa#:
1-6376818-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
EMBOSS ASSY GIGA I/O CONN. HDR L - Varastossa:
22059
- Osa#:
1-6374658-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 30.3M - Varastossa:
1317
- Osa#:
1-6374659-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A LC TO LC MM 2.0MM 12M - Varastossa:
2543

