1-6278128-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6278128-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6278128-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6278128-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | MT-RJ/MT-RJ 15M1 C/A |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $18.737 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6278128-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | MT-RJ/MT-RJ 15M1 C/A |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1732 pcs |
| Tietolomake | 6278128 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 49.2' (15.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 50/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | MT-RJ |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1732-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278128-5: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6278032-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1923
- Osa#:
1-6278032-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1595
- Osa#:
1-6278199-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A, ST TO MT-RJ 10M1 - Varastossa:
2052
- Osa#:
1-6278349-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Varastossa:
4171
- Osa#:
1-6278127-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC SIMPLX/MT-RJ 10M1 C/A - Varastossa:
2285
- Osa#:
1-6278298-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST SM 10M1 - Varastossa:
2325
- Osa#:
1-6278033-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - Varastossa:
2210
- Osa#:
1-6278349-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Varastossa:
15388
- Osa#:
1-6278033-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ SM - Varastossa:
1857
- Osa#:
1-6278127-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC SIMPLX/MT-RJ 15M1 C/A - Varastossa:
2140
- Osa#:
1-6278126-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC DUPLEX/MT-RJ 10M1 C/A - Varastossa:
1969
- Osa#:
1-6278032-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO MT-RJ - Varastossa:
1955
- Osa#:
1-6278350-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT SC-ST SIMPLEX - Varastossa:
12413
- Osa#:
1-6278199-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA,50,MTRJ-ST - Varastossa:
2032
- Osa#:
1-6278348-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Varastossa:
18571
- Osa#:
1-6278128-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ/MT-RJ 10M1 C/A - Varastossa:
2487
- Osa#:
1-6278126-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
SC DUPLEX/MT-RJ 15M1 C/A - Varastossa:
1528
- Osa#:
1-6278349-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN ADAPTER RCPT SC-FC SIMPLEX - Varastossa:
17109
- Osa#:
1-6278298-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MT-RJ TO ST SM 15M1 - Varastossa:
2391
- Osa#:
1-6278348-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX - Varastossa:
13870

