1-6278028-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6278028-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6278028-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6278028-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.998 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6278028-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1817 pcs |
| Tietolomake | 6278028 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 20dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 45.9' (14.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To MT-RJ 62.5/125 45.9' (14.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1817-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278028-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6278028-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1653
- Osa#:
1-6278031-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A DUP SC/MT-RJ SM 15M1 - Varastossa:
2342
- Osa#:
1-626065-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MALE TAB HSG 0.11 2POS NAT - Varastossa:
203277
- Osa#:
1-6278031-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A DUP SC/MT-RJ SM10M1 - Varastossa:
1864
- Osa#:
1-6278027-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 2FT - Varastossa:
3179
- Osa#:
1-6278032-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
2299
- Osa#:
1-6278032-0 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
2350
- Osa#:
1-6278028-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M12 - Varastossa:
1922
- Osa#:
1-6278027-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 15M1 - Varastossa:
1679
- Osa#:
1-6278032-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A MT-RJ/MT-RJ MM - Varastossa:
1939
- Osa#:
1-6278028-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
2046
- Osa#:
1-6278027-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 3FT - Varastossa:
2556
- Osa#:
1-6278028-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,10M - Varastossa:
2017
- Osa#:
1-6278028-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1560
- Osa#:
1-6278027-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 5FT - Varastossa:
2535
- Osa#:
1-6278028-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M15 - Varastossa:
1645
- Osa#:
1-6278028-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
2173
- Osa#:
1-6278028-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1605
- Osa#:
1-6278027-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 14 M1 - Varastossa:
2151
- Osa#:
1-6278028-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1749

