1-6278027-5
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6278027-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-6278027-5 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-6278027-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A ST/MT-RJ, MM 15M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.076 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-6278027-5 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | C/A ST/MT-RJ, MM 15M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1679 pcs |
| Tietolomake | 6278027 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 49.2' (15.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To MT-RJ 62.5/125 49.2' (15.0m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.14" (3.6mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | MT-RJ |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1679-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-6278027-5: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-6206619-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX - Varastossa:
2160
- Osa#:
1-6278028-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1817
- Osa#:
1-6278028-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M12 - Varastossa:
1922
- Osa#:
1-6278028-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,10M - Varastossa:
2017
- Osa#:
1-6278027-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 14 M1 - Varastossa:
2151
- Osa#:
1-6278028-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1653
- Osa#:
1-6278028-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
2046
- Osa#:
1-6278028-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A,62.5/125,DU,SC,MT/RJ,M15 - Varastossa:
1645
- Osa#:
1-6278027-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 2FT - Varastossa:
3179
- Osa#:
1-621189-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MICRO STRIP CABLE ASSY 36POS - Varastossa:
4071
- Osa#:
1-626040-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN RCPT HSG 0.25 5POS NATURAL - Varastossa:
130871
- Osa#:
1-6206820-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOGBIT50 MCLL SC/PC-SC/PC 10M - Varastossa:
752
- Osa#:
1-6278028-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1560
- Osa#:
1-6278027-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 5FT - Varastossa:
2535
- Osa#:
1-621193-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
MICRO STRIP CALBE ASSY 108 POS - Varastossa:
4160
- Osa#:
1-6278028-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
2173
- Osa#:
1-626065-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MALE TAB HSG 0.11 2POS NAT - Varastossa:
203277
- Osa#:
1-6206619-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
FOMM50 LEAD 1.8 MZ MTRJ/SC DPX - Varastossa:
2130
- Osa#:
1-6278028-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5 OFNR MT-RJ TO SC - Varastossa:
1749
- Osa#:
1-6278027-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
C/A ST/MT-RJ, MM 3FT - Varastossa:
2556

