1-5504972-2
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5504972-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5504972-2 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-5504972-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125UM LDS SC TO ST |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-5504972-2 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125UM LDS SC TO ST |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5566 pcs |
| Tietolomake | 5504972-1 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Simplex |
| Sarja | OPTIMATE |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 20.0' (6.1m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC To ST 62.5/125 20.0' (6.1m) |
| Color - Liittimet | Beige |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST |
| 1. Liitin | SC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5566-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504972-2: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-5504971-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Varastossa:
4850
- Osa#:
1-5520250-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN MOD JACK 6P4C R/A UNSHLD - Varastossa:
76630
- Osa#:
1-552027-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CHAMP STRAIN RELIEF 50POS - Varastossa:
165242
- Osa#:
1-5504971-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - Varastossa:
4886
- Osa#:
1-552011-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
90 DEG COVER KIT 50 POS-BLK - Varastossa:
74972
- Osa#:
1-5504972-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Varastossa:
5421
- Osa#:
1-552027-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STRAIN RELIEF, 50 POS, CHAMP - Varastossa:
188301
- Osa#:
1-5504971-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Varastossa:
4047
- Osa#:
1-552076-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STR/REL COVRKIT 180DEG 24CON 2PC - Varastossa:
46076
- Osa#:
1-5504971-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Varastossa:
4590
- Osa#:
1-5504971-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Varastossa:
4062
- Osa#:
1-5504971-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP SCDUP - Varastossa:
4746
- Osa#:
1-551379-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ANVIL,SPL. (.042) - Varastossa:
199
- Osa#:
1-552296-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
STRAIN RELIEF 64 POS BLACK - Varastossa:
77680
- Osa#:
1-552079-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN COVER STR RLF 14POS 180DEG - Varastossa:
28598
- Osa#:
1-551379-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
ANVIL-SPECIAL - Varastossa:
187
- Osa#:
1-5504972-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Varastossa:
5226
- Osa#:
1-5504971-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDDZP SCDUP-SCDUP - Varastossa:
5690
- Osa#:
1-5504971-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSEM FIBER SC-SC 100METER - Varastossa:
551
- Osa#:
1-5504972-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDS SC TO ST - Varastossa:
4573

