1-5504958-1
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5504958-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5504958-1 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.145 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-5504958-1 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1646 pcs |
| Tietolomake | 5504958-1 |
| Tuotekuva | 1-5504958-1.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 36.1' (11.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 36.1' (11.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1646-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-5504958-1: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-5504958-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Varastossa:
1531
- Osa#:
1-5504008-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 231UM - Varastossa:
10469
- Osa#:
1-5504958-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Varastossa:
2118
- Osa#:
1-5504566-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 336UM - Varastossa:
9484
- Osa#:
1-5504958-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Varastossa:
2136
- Osa#:
1-5504958-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Varastossa:
333
- Osa#:
1-5504008-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM - Varastossa:
10943
- Osa#:
1-5504958-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Varastossa:
2263
- Osa#:
1-5503995-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER14 - Varastossa:
3968
- Osa#:
1-5504008-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER ST PLUG SMPLX 240UM - Varastossa:
15679
- Osa#:
1-5504969-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Varastossa:
4205
- Osa#:
1-5504014-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER FSMA PLUG SMPLX 140UM - Varastossa:
7682
- Osa#:
1-5504958-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 3.0TZ SCDUP-ST DUAL - Varastossa:
2476
- Osa#:
1-5504407-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX - Varastossa:
14496
- Osa#:
1-5504969-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Varastossa:
5284
- Osa#:
1-5504646-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN FIBER SC PLUG SMPLX 125UM - Varastossa:
31600
- Osa#:
1-5504969-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Varastossa:
4333
- Osa#:
1-5504969-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Varastossa:
4402
- Osa#:
1-5503995-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM ZIP OMCER18 - Varastossa:
4290
- Osa#:
1-5504969-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UM LDD ZIP SC DUP - Varastossa:
4120
