1-5492591-0
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5492591-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5492591-0 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-5492591-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 10M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $15.72 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 1-5492591-0 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY 10M1 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1937 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 32.8' (10.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 50/125 32.8' (10.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1937-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-5492591-0: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-5492231-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
4305
- Osa#:
1-5499206-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - Varastossa:
10785
- Osa#:
1-5499141-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER RT/A 64POS .100 GOLD - Varastossa:
9234
- Osa#:
1-5492193-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - Varastossa:
3275
- Osa#:
1-5492591-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 50/125UMRIS SCDUP/2.5BAY - Varastossa:
4900
- Osa#:
1-5492231-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
5360
- Osa#:
1-5499206-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - Varastossa:
17875
- Osa#:
1-5492363-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN CABLE MPO-SC DUPLEX 15M - Varastossa:
169
- Osa#:
1-5499160-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER VERT 60POS .100 GOLD - Varastossa:
15364
- Osa#:
1-5499206-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER VERT 64POS .100 GOLD - Varastossa:
11662
- Osa#:
1-5492249-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC 10M1 - Varastossa:
4178
- Osa#:
1-5499141-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER RT/A 60POS .100 GOLD - Varastossa:
10582
- Osa#:
1-5499160-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER VERT 50POS .100 GOLD - Varastossa:
14813
- Osa#:
1-5492249-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC - Varastossa:
5566
- Osa#:
1-5499141-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER RT/A 50POS .100 GOLD - Varastossa:
16186
- Osa#:
1-5492362-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
162
- Osa#:
1-5492250-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC-ST 10M1 - Varastossa:
5468
- Osa#:
1-5499160-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN HEADER 64POS VERT GOLD - Varastossa:
14581
- Osa#:
1-5492362-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
179
- Osa#:
1-5492193-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - Varastossa:
2963

