1-5492191-6
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5492191-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-5492191-6 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-5492191-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $10.888 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-5492191-6 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 3039 pcs |
| Tietolomake | 5492191 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Singlemode, Simplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | 65dB |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 1.18' (360mm) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB |
| Fiber Type | - |
| ominaisuudet | Riser |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC/APC To SC/UPC 1.18' (360mm) |
| Color - Liittimet | Blue, Green |
| Color - Cable | Yellow |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | SC/UPC |
| 1. Liitin | SC/APC |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 3039-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-5492191-6: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-5492191-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
2717
- Osa#:
1-5492249-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC - Varastossa:
5566
- Osa#:
1-5492231-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
4305
- Osa#:
1-5492362-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
162
- Osa#:
1-5492362-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LRMPO/SC 12FIB - Varastossa:
179
- Osa#:
1-5492193-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - Varastossa:
2963
- Osa#:
1-5492105-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MPO-MPO 12 FIBER 25 FT - Varastossa:
183
- Osa#:
1-5492193-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
PIGTAIL SM LDS SCAPC - Varastossa:
3275
- Osa#:
1-5492187-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS FCAPC-FCAPC - Varastossa:
2199
- Osa#:
1-5492231-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 DUAL ESCON/ESCON - Varastossa:
5360
- Osa#:
1-5492105-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MPO-MPO 12 FIBER 150 FT - Varastossa:
89
- Osa#:
1-5492249-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125UM LDD SC-SC 10M1 - Varastossa:
4178
- Osa#:
1-5492105-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MPO-MPO 12 FIBER 125 FT - Varastossa:
95
- Osa#:
1-5492191-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
1992
- Osa#:
1-5492187-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CABLE ASSY FC-APC TO FC-APC 3MM - Varastossa:
2508
- Osa#:
1-5492191-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
1901
- Osa#:
1-5492105-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MPO-MPO 12 FIBER 300 FT - Varastossa:
69
- Osa#:
1-5492250-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 62.5/125 LDD SC-ST 10M1 - Varastossa:
5468
- Osa#:
1-5492105-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA MPO-MPO 12 FIBER 175 FT - Varastossa:
78
- Osa#:
1-5492191-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA SM LDS SCAPC-SC/UPC(NG) - Varastossa:
3053

