1-1906052-4
Agastat Relays / TE Connectivity
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-1906052-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1-1906052-4 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1-1906052-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $21.789 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1-1906052-4 |
|---|---|
| Valmistaja | Agastat Relays / TE Connectivity |
| Kuvaus | CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1435 pcs |
| Tietolomake | 1906052 |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNR |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 45.9' (14.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.52dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | Riser, Zipcord |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex, Secure To LC Duplex 62.5/125 45.9' (14.0m) |
| Color - Liittimet | Beige, Blue |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Twin Zip |
| Kaapelin halkaisija | 0.08" (2.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | LC Duplex |
| 1. Liitin | LC Duplex, Secure |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Agastat Relays / TE Connectivity-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 1435-kappaletta Agastat Relays / TE Connectivity 1-1906052-4: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1-1906051-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
1315
- Osa#:
1-1906052-9 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1397
- Osa#:
1-1906053-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1869
- Osa#:
1-1906052-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1407
- Osa#:
1-1906051-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
1715
- Osa#:
1-1906052-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1619
- Osa#:
1-1906051-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
1449
- Osa#:
1-1906052-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1672
- Osa#:
1-1906053-4 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1771
- Osa#:
1-1906052-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1524
- Osa#:
1-1906053-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
2085
- Osa#:
1-1906052-7 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1631
- Osa#:
1-1906052-0 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
2012
- Osa#:
1-1906051-8 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
5314
- Osa#:
1-1906051-9 - valmistajat:
TE Connectivity AMP Connectors - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125 LC SEC RED - Varastossa:
1330
- Osa#:
1-1906052-6 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1496
- Osa#:
1-1906053-3 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1665
- Osa#:
1-1906052-2 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC BLU - Varastossa:
1551
- Osa#:
1-1906051-5 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC RED - Varastossa:
1376
- Osa#:
1-1906053-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CA 2MM OFNR 62.5/125,LC SEC YEL - Varastossa:
1643

