1062835103
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1062835103 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1062835103 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1062835103 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 10 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $81.891 | |||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1062835103 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 409 pcs |
| Tietolomake | 1062835yyy Drawing |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 106283-5103 |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.50dB, 0.35dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic LC Duplex (4) To MTP 50/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | 50mm |
| 2. Liitin | MTP |
| 1. Liitin | LC Duplex (4) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Affinity Medical Technologies - a Molex company-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 409-kappaletta Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062835103: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1062835102 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
570
- Osa#:
1062835001 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
5188
- Osa#:
1062835302 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT HB CBL ASSY - Varastossa:
570
- Osa#:
1062835101 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
563
- Osa#:
1062835205 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
368
- Osa#:
1062835003 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
CABLE QSFP+ OPTICAL BRKOUT ASSY - Varastossa:
452
- Osa#:
1062835002 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-DLC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
4863
- Osa#:
1062835203 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
512
- Osa#:
1062834012 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY,SNGL JK - Varastossa:
693
- Osa#:
1062834005 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY, SNGL J - Varastossa:
707
- Osa#:
1062835107 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BO MM50 OM3 CBL A - Varastossa:
401
- Osa#:
1062835104 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC OM3 CBL ASSY 10M - Varastossa:
331
- Osa#:
1062835301 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT HB CBL ASSY - Varastossa:
525
- Osa#:
1062834010 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP SM CABLE ASSY,SNGL JK - Varastossa:
790
- Osa#:
1062835204 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
4537
- Osa#:
1062835004 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
5510
- Osa#:
1062835202 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-SLC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
499
- Osa#:
1062835201 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
486
- Osa#:
1062835005 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MX QSFP MTP-LC BOUT CABLE ASSY - Varastossa:
5042
- Osa#:
1062835105 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
CABLE MX QSFP MTP-LC BOUT 15M - Varastossa:
5031

