1062830016
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1062830016 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1062830016 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1062830016 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1062830016 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | MOLEX QSFP OPTICAL CABLE ASSEMBL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Ei sovelleta / Ei sovelleta |
| Määrä saatavilla | 6041 pcs |
| Tietolomake | 1062830016 Drawing |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | - |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | OFNP |
| Muut nimet | 106283-0016 |
| Käyttölämpötila | 0°C ~ 70°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 52.5' (16.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Not applicable / Not applicable |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 1.00dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Plenum Rated |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MTP To MTP 50/125 52.5' (16.0m) |
| Color - Liittimet | Black |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | 50mm |
| 2. Liitin | MTP |
| 1. Liitin | MTP |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Affinity Medical Technologies - a Molex company-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 6041-kappaletta Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062830016: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1062830021 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 21.0M - Varastossa:
4748
- Osa#:
1062830025 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
5125
- Osa#:
1062830008 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
5212
- Osa#:
1062830015 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
5670
- Osa#:
1062830023 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 23.0M - Varastossa:
5339
- Osa#:
1062830012 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
5592
- Osa#:
1062830010 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
626
- Osa#:
1062830009 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
4021
- Osa#:
1062830022 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 22.0M - Varastossa:
4849
- Osa#:
1062830024 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 24.0M - Varastossa:
4339
- Osa#:
1062830007 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
5828
- Osa#:
1062830017 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 17.0M - Varastossa:
4253
- Osa#:
1062830011 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
4950
- Osa#:
1062830014 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
4749
- Osa#:
1062830013 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
4637
- Osa#:
1062830006 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
4204
- Osa#:
1062830026 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 26.0M - Varastossa:
5649
- Osa#:
1062830020 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
QSFP MM50 OM2 ASSY OFNP - Varastossa:
463
- Osa#:
1062830019 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 19.0M - Varastossa:
4947
- Osa#:
1062830018 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
MOLEX QSFP OPT CABLE ASSY 18.0M - Varastossa:
5191

