1062250002
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1062250002 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 1062250002 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1062250002 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $75.583 | $73.064 | $68.025 | $67.017 | ||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1062250002 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 25M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 564 pcs |
| Tietolomake | 1062250002 Drawing106225 DrawingMTP/MPO Series Datasheet |
| Tuotekuva | 1062250002.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, OM3 |
| Sarja | 106225 |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | LSZH |
| Muut nimet | 106225-0002 WM17957 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| Pituus - Kaiken | 82.0' (25.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | 0.35dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | Low Smoke, Plenum |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic MPO To MPO 50/125 82.0' (25.0m) |
| Color - Liittimet | Aqua |
| Color - Cable | Aqua |
| Kaapelin tyyppi | Trunk |
| Kaapelin halkaisija | 0.19" (4.8mm) |
| taivutussäde | 68mm |
| 2. Liitin | MPO |
| 1. Liitin | MPO |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Affinity Medical Technologies - a Molex company-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 564-kappaletta Affinity Medical Technologies - a Molex company 1062250002: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1062250003 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 50M - Varastossa:
278
- Osa#:
1062250010 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 25M - Varastossa:
472
- Osa#:
1062250014 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 25M - Varastossa:
294
- Osa#:
1062220500 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
CABLE PLUG 5POLE - Varastossa:
1071
- Osa#:
1062250-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SSMA PLUG STR 50 OHM SOLDER - Varastossa:
2088
- Osa#:
1062250013 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 10M - Varastossa:
453
- Osa#:
1062250012 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 100M - Varastossa:
152
- Osa#:
1062250016 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 100M - Varastossa:
79
- Osa#:
1062220300 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
CABLE PLUG 5POLE - Varastossa:
1246
- Osa#:
1062249-1 - valmistajat:
Agastat Relays / TE Connectivity - Kuvaus:
CONN SSMA RCPT R/A 50 OHM TURRET - Varastossa:
816
- Osa#:
1062250009 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 10M - Varastossa:
574
- Osa#:
1062250011 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL SM 12F PLN 50M - Varastossa:
314
- Osa#:
1062220150 - valmistajat:
Weidmuller - Kuvaus:
CABLE PLUG 5POLE - Varastossa:
1428
- Osa#:
1062250004 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 100M - Varastossa:
160
- Osa#:
1062250015 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 24F PLN 50M - Varastossa:
154
- Osa#:
1062250001 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
STRT TRUNK CBL OM3 12F PLN 10M - Varastossa:
899
