0862554008
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 0862554008 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta 0862554008 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | 0862554008 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Product parameter
| Osa numero | 0862554008 |
|---|---|
| Valmistaja | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Kuvaus | SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 4289 pcs |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode |
| Sarja | 86255 |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | 086255-4008 86255-4008 862554008 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 50/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic To 50/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | - |
| Color - Cable | - |
| Kaapelin tyyppi | - |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | - |
| 1. Liitin | - |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin Affinity Medical Technologies - a Molex company-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 4289-kappaletta Affinity Medical Technologies - a Molex company 0862554008: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
0862554090 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 1M - Varastossa:
5585
- Osa#:
0862554215 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 1M - Varastossa:
5460
- Osa#:
0862554350 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 1M - Varastossa:
5103
- Osa#:
0862554218 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 5M - Varastossa:
5310
- Osa#:
086222020101800+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CONN FPC 20POS 0.50MM R/A - Varastossa:
115944
- Osa#:
086210033340800A+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CONN FFC BOTTOM 33POS 0.50MM R/A - Varastossa:
92168
- Osa#:
086222024101800+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CONN FFC BOTTOM 24POS 0.50MM R/A - Varastossa:
83240
- Osa#:
0862554353 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 5M - Varastossa:
4797
- Osa#:
0862554217 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
ST JPR MM 50/125 3MM RSR 3M - Varastossa:
5342
- Osa#:
0862554005 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 1M - Varastossa:
3998
- Osa#:
086222010101800+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
FPC 0.5 MM - Varastossa:
167654
- Osa#:
0862554007 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
SC JPR MM 50/125 3.0MM RSR 3M - Varastossa:
3977
- Osa#:
086210030340800+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A - Varastossa:
56521
- Osa#:
0862554093 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 5M - Varastossa:
5256
- Osa#:
086222030101800+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CONN FFC BOTTOM 30POS 0.50MM R/A - Varastossa:
69634
- Osa#:
0862554352 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
LC JPR MM 50/125 2MM RSR 3M - Varastossa:
4938
- Osa#:
0862554092 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
SC-LC JPR MM 50/125 2.0MM RSR 3M - Varastossa:
4472
- Osa#:
086212033340800A+ - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CONN FFC TOP 33POS 0.50MM R/A - Varastossa:
73762
- Osa#:
0862555005 - valmistajat:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Kuvaus:
SC JPR MM 62.5/125 3.0MM RSR 1M - Varastossa:
4299

