W3A4YC223KAT4A
AVX Corporation
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W3A4YC223KAT4A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W3A4YC223KAT4A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | W3A4YC223KAT4A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | W3A4YC223KAT4A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5485 pcs |
| Tietolomake | Ceramic Chip Capacitor CatalogWxA,LxA_Capacitor Array (IPC) |
| Tuotekuva | W3A4YC223KAT4A.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 16V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | X7R |
| Koko / Dimension | 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) |
| Sarja | IPC |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.022µF Isolated Capacitor 4 Array 16V X7R 0612 (1632 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 0.022µF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin AVX Corporation-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5485-kappaletta AVX Corporation W3A4YC223KAT4A: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
W3A4YC152MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 1500PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
5239
- Osa#:
W3A4YC222KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 2200PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
585067
- Osa#:
W3A4YC471KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 470PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
564434
- Osa#:
W3A4YC224KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.22UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4741
- Osa#:
W3A4YC104K4T2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
281369
- Osa#:
W3A4YC333KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.033UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
344052
- Osa#:
W3A4YC392KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 3900PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4310
- Osa#:
W3A4YC333MAZ2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.033UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4953
- Osa#:
W3A4YC221KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 220PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4676
- Osa#:
W3A4YC103MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
594275
- Osa#:
W3A4YC332KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 3300PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
497126
- Osa#:
W3A4YC104KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
440410
- Osa#:
W3A4YC104MAZ2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4274
- Osa#:
W3A4YC153MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.015UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4976
- Osa#:
W3A4YC223MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.022UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
512128
- Osa#:
W3A4YC331KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 330PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4054
- Osa#:
W3A4YC222MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 2200PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
5753
- Osa#:
W3A4YC332MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 3300PF 16V X7R 0612 - Varastossa:
4219
- Osa#:
W3A4YC104MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
430813
- Osa#:
W3A4YC333MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.033UF 16V X7R 0612 - Varastossa:
5680
