W3A41A101KAT2A
AVX Corporation
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W3A41A101KAT2A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W3A41A101KAT2A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | W3A41A101KAT2A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 4000 pcs | 8000 pcs | 12000 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.045 | $0.043 | $0.041 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | W3A41A101KAT2A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 543736 pcs |
| Tietolomake | Ceramic Chip Capacitor CatalogWxA,LxA_Capacitor Array (IPC) |
| Tuotekuva | W3A41A101KAT2A-001.jpg , W3A41A101KAT2A-002.jpg , W3A41A101KAT2A-003.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 100V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Sarja | IPC |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0612 (1632 Metric) |
| Muut nimet | 478-2876-2 |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.053" (1.35mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 100pF Isolated Capacitor 4 Array 100V C0G, NP0 0612 (1632 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 100pF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin AVX Corporation-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 543736-kappaletta AVX Corporation W3A41A101KAT2A: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
W3A41A100KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5634
- Osa#:
W3A41A390KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 39PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5218
- Osa#:
W3A41A180KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 18PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5915
- Osa#:
W3A41A391KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 390PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
4912
- Osa#:
W3A41A101JAT2F - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5606
- Osa#:
W3A41A150KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 15PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5422
- Osa#:
W3A41A330KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 33PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
4828
- Osa#:
W3A41A680JAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5115
- Osa#:
W3A41A331KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 330PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5024
- Osa#:
W3A41A271KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 270PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5126
- Osa#:
W3A41A101KAT4A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
540365
- Osa#:
W3A41A181KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 180PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5644
- Osa#:
W3A41A470KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
425595
- Osa#:
W3A41A201KAT2F - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 200PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5322
- Osa#:
W3A41A680KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
4541
- Osa#:
W3A41A220J4T2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 22PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
307804
- Osa#:
W3A41A470JAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
5606
- Osa#:
W3A41A220KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 22PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
510631
- Osa#:
W3A41A221KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 220PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
4873
- Osa#:
W3A41A151KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 150PF 100V NP0 0612 - Varastossa:
4883
