W2A4YA221KAT2A
AVX Corporation
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W2A4YA221KAT2A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta W2A4YA221KAT2A luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | W2A4YA221KAT2A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 220PF 16V NP0 0508 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | W2A4YA221KAT2A |
|---|---|
| Valmistaja | AVX Corporation |
| Kuvaus | CAP ARRAY 220PF 16V NP0 0508 |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5830 pcs |
| Tietolomake | Ceramic Chip Capacitor CatalogWxA,LxA_Capacitor Array (IPC) |
| Tuotekuva | W2A4YA221KAT2A.jpg |
| Kategoria | kondensaattorit |
| Jännite - Rated | 16V |
| Toleranssi | ±10% |
| lämpötila kerroin | C0G, NP0 |
| Koko / Dimension | 0.051" L x 0.083" W (1.30mm x 2.10mm) |
| Sarja | IPC |
| Arvioinnit | - |
| Pakkaus | Tape & Reel (TR) |
| Pakkaus / Case | 0508 (1220 Metric) |
| Lukumäärä Kondensaattorit | 4 |
| Asennustyyppi | Surface Mount |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Korkeus - Istuva (Max) | 0.037" (0.94mm) |
| Dielectric Material | Ceramic |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 220pF Isolated Capacitor 4 Array 16V C0G, NP0 0508 (1220 Metric) |
| Circuit Type | Isolated |
| kapasitanssi | 220pF |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin AVX Corporation-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 5830-kappaletta AVX Corporation W2A4YA221KAT2A: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
W2A4YA201KAT2F - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 200PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5267
- Osa#:
W2A4YA151JAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 150PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5697
- Osa#:
W2A4YA470KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5402
- Osa#:
W2A4YC103MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508 - Varastossa:
425799
- Osa#:
W2A4YA101KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4797
- Osa#:
W2A4YA680KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 68PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4509
- Osa#:
W2A4YC102KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 1000PF 16V X7R 0508 - Varastossa:
341707
- Osa#:
W2A4YC102MAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 1000PF 16V X7R 0508 - Varastossa:
433487
- Osa#:
W2A4YC104KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 0.1UF 16V X7R 0508 - Varastossa:
317547
- Osa#:
W2A4YA120KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 12PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5731
- Osa#:
W2A4YA101JAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 100PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4928
- Osa#:
W2A4YA220KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 22PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5020
- Osa#:
W2A4YA180KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 18PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4977
- Osa#:
W2A4YA181KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 180PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4470
- Osa#:
W2A4YA100KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5568
- Osa#:
W2A4YA270KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 27PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
5926
- Osa#:
W2A4YC103KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 10000PF 16V X7R 0508 - Varastossa:
306181
- Osa#:
W2A4YA470JAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 47PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
3997
- Osa#:
W2A4YA330KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 33PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4726
- Osa#:
W2A4YA150KAT2A - valmistajat:
AVX Corporation - Kuvaus:
CAP ARRAY 15PF 16V NP0 0508 - Varastossa:
4936
