DK-2612-07
ASSMANN WSW Components
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta DK-2612-07 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta DK-2612-07 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | DK-2612-07 |
|---|---|
| Valmistaja | ASSMANN WSW Components |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.128 | $5.691 | $5.107 | $4.961 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.378 | $4.086 | $3.998 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | DK-2612-07 |
|---|---|
| Valmistaja | ASSMANN WSW Components |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 8398 pcs |
| Tietolomake | Fiber Optic Catalog |
| Tuotekuva | DK-2612-07.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | Digitus® |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | AE10437 DK261207 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 23.0' (7.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | SC Duplex |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin ASSMANN WSW Components-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 8398-kappaletta ASSMANN WSW Components DK-2612-07: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
DK-2612-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - Varastossa:
10357
- Osa#:
DK-2612-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - Varastossa:
11513
- Osa#:
DK-2612-05 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - Varastossa:
7868
- Osa#:
DK-2622-10 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 10M - Varastossa:
5919
- Osa#:
DK-2611-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 3M - Varastossa:
10047
- Osa#:
DK-2611-10 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - Varastossa:
6363
- Osa#:
DK-2631-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 3M - Varastossa:
7451
- Osa#:
DK-2611-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M - Varastossa:
12177
- Osa#:
DK-2611-07 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - Varastossa:
6584
- Osa#:
DK-2622-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 3M - Varastossa:
9411
- Osa#:
DK-2611-05 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M - Varastossa:
8844
- Osa#:
DK-2612-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M - Varastossa:
7784
- Osa#:
DK-2631-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 1M - Varastossa:
7324
- Osa#:
DK-2622-07 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 7M - Varastossa:
8431
- Osa#:
DK-2611-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M - Varastossa:
11134
- Osa#:
DK-2622-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 2M - Varastossa:
11314
- Osa#:
DK-2622-05 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 5M - Varastossa:
8212
- Osa#:
DK-2622-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 1M - Varastossa:
11878
- Osa#:
DK-2631-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL LC-ST 2M - Varastossa:
8478
- Osa#:
DK-2612-10 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 10M - Varastossa:
6115
