DK-2611-05
ASSMANN WSW Components
Kuvat ovat vain viitteellisiä.
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta DK-2611-05 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Katso tuotteen tekniset tiedot.
Osta DK-2611-05 luottamus Components-Store.com, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
| Osa numero | DK-2611-05 |
|---|---|
| Valmistaja | ASSMANN WSW Components |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $6.268 | $5.821 | $5.224 | $5.075 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $4.478 | $4.179 | $4.09 | |||
- Tuoteparametri
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | DK-2611-05 |
|---|---|
| Valmistaja | ASSMANN WSW Components |
| Kuvaus | CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 5M |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 8844 pcs |
| Tietolomake | DK-2611-xx Drawing |
| Tuotekuva | DK-2611-05.jpg |
| Kategoria | Kaapeliasennukset |
| Tyyppi | Multimode, Duplex |
| Sarja | Digitus® |
| Return Loss | - |
| Arvioinnit | - |
| Muut nimet | AE10430 DK261105 |
| Käyttölämpötila | - |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Pituus - Kaiken | 16.4' (5.0m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| Takki (Eristys) Materiaali | - |
| insertion Loss | - |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| ominaisuudet | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 62.5/125 16.4' (5.0m) |
| Color - Liittimet | Black, Red |
| Color - Cable | Orange |
| Kaapelin tyyppi | Buffered Fiber |
| Kaapelin halkaisija | 0.12" (3.0mm) |
| taivutussäde | - |
| 2. Liitin | ST (2) |
| 1. Liitin | ST (2) |
Components-Store.com on luotettavien elektronisten komponenttien jakelija. Olemme erikoistuneet kaikkiin ASSMANN WSW Components-sarjan elektronisiin komponentteihin. Meillä on 8844-kappaletta ASSMANN WSW Components DK-2611-05: ta varastossa. Pyydä tarjous elektroniikkakomponenttien jakelijalta Components-Store.com: ssä, myyntitiimimme ottaa sinuun yhteyttä 24 tunnin kuluessa.
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
RFQ Sähköposti: info@Components-Store.com
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
DK-2544-05 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 5M - Varastossa:
4272
- Osa#:
DK-2612-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 1M - Varastossa:
10357
- Osa#:
DK-2622-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 1M - Varastossa:
11878
- Osa#:
DK-2612-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 3M - Varastossa:
7784
- Osa#:
DK-2611-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 2M - Varastossa:
12177
- Osa#:
DK-2544-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 3M - Varastossa:
4737
- Osa#:
DK-2611-03 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 3M - Varastossa:
10047
- Osa#:
DK-2544-03/3 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 3M - Varastossa:
5667
- Osa#:
DK-2612-05 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 5M - Varastossa:
7868
- Osa#:
DK-2612-10 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 10M - Varastossa:
6115
- Osa#:
DK-2622-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL SC-SC 2M - Varastossa:
11314
- Osa#:
DK-2612-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 2M - Varastossa:
11513
- Osa#:
DK-2612-07 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-SC 7M - Varastossa:
8398
- Osa#:
DK-2544-10 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 10M - Varastossa:
4148
- Osa#:
DK-2544-07 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 7M - Varastossa:
4812
- Osa#:
DK-2544-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 1M - Varastossa:
5759
- Osa#:
DK-2611-10 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 10M - Varastossa:
6363
- Osa#:
DK-2544-02 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC 2M - Varastossa:
4354
- Osa#:
DK-2611-01 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 1M - Varastossa:
11134
- Osa#:
DK-2611-07 - valmistajat:
ASSMANN WSW Components - Kuvaus:
CABLE FIBER OPTIC DUAL ST-ST 7M - Varastossa:
6584
